Translation Management (6.x-1.0-beta3) - en to pl translation catalogue (72 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Image !current of !total
pl: Zdjęcie !current z !total

en: Next
pl: Dalej

en: Save configuration
pl: Zachowaj konfigurację

en: Delete
pl: Usuń

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Type
pl: Typ

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Language
pl: Język

en: Enabled
pl: Włączony

en: Edit
pl: Edytuj

en: Password
pl: Hasło

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Back
pl: Powrót

en: Save
pl: Zachowaj

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: View
pl: Pokaż

en: Refresh
pl: Odśwież

en: Node type
pl: Rodzaj segmentu

en: mail
pl: e-mail

en: add
pl: dodaj

en: All
pl: Wszystko

en: Configuration saved.
pl: Konfiguracja została zachowana.

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: Published
pl: Do publikacji

en: Code
pl: Kod

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: String
pl: Napis

en: Close
pl: Zamknij

en: No items selected.
pl: Nie wybrano żadnych elementów.

en: published
pl: opublikowany

en: Languages
pl: Języki

en: %name-from sent an e-mail regarding %category.
pl: Użytkownik %name-from wysłał e-mail związany z kategorią %category.

en: Your message has been sent.
pl: Wiadomość została wysłana.

en: Failed
pl: Niepowodzenie

en: Unpublished
pl: Anuluj publikację

en: not published
pl: nieopublikowany

en: not sticky
pl: nieprzyklejony

en: sticky
pl: przyklejony

en: not promoted
pl: nie na głównej

en: promoted
pl: na głównej

en: Complete
pl: Zakończone

en: Not translated
pl: Brak tłumaczenia

en: English name
pl: Angielska nazwa

en: Native name
pl: Nazwa

en: Translated
pl: Przetłumaczone

en: Translation status
pl: Status tłumaczenia

en: Next >
pl: Następny >

en: < Prev
pl: < Poprzedni

en: or Esc Key
pl: lub klawisz Esc

en: Next / Close on last
pl: Następny / Zamknij przy ostatnim

en: Save content type
pl: Zachowaj rodzaj zawartości

en: Language neutral
pl: Język niesprecyzowany

en: Add role
pl: Dodaj rangę

en: Any
pl: Jakikolwiek

en: Target
pl: Miejsce docelowe ("target")

en: Settings saved.
pl: Ustawienia zachowane.

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: In progress
pl: W toku

en: All languages
pl: Wszystkie języki

en: Save translation
pl: Zapisz tłumaczenie

en: Add language
pl: Dodaj język

en: Multilingual support
pl: Obsługa wersji językowych

en: Menu translation
pl: Tłumaczenie menu

en: Contact form
pl: Formularz kontaktowy

en: Text group
pl: Kategoria tłumaczenia

en: Content translation
pl: Wersje językowe zawartości

en: In queue
pl: W kolejce

en: project page
pl: strona modułu
