Translation Management (6.x-1.0-beta4) - en to fi translation catalogue (61 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Image !current of !total
fi: Kuva !current (!total)

en: Next
fi: Seuraava

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Email address
fi: Sähköpostiosoite

en: Type
fi: Tyyppi

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Language
fi: Kieli

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Password
fi: Salasana

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Back
fi: Takaisin

en: Save
fi: Tallenna

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: View
fi: Näytä

en: Refresh
fi: Päivitä

en: Node type
fi: Solmun tyyppi

en: mail
fi: posti

en: All
fi: Kaikki

en: Configuration saved.
fi: Asetukset talletettu.

en: To
fi: Osoitteeseen

en: From
fi: Lähettäjä

en: Published
fi: Julkaistu

en: Code
fi: Koodi

en: First name
fi: Etunimi

en: Last name
fi: Sukunimi

en: String
fi: Merkkijono

en: Close
fi: Sulje

en: No items selected.
fi: Yhtään kohdetta ei ole valittuna.

en: published
fi: julkaistu

en: Languages
fi: Kielet

en: %name-from sent an e-mail regarding %category.
fi: %name-from lähetti sähköpostin koskien aihetta %category.

en: Your message has been sent.
fi: Viestisi on lähetetty.

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: not published
fi: ei julkaistu

en: not sticky
fi: ei kiinnitetty

en: sticky
fi: kiinnitetty

en: not promoted
fi: ei näytetä etusivulla

en: promoted
fi: näytetään etusivulla

en: Not translated
fi: Kääntämättä

en: English name
fi: Englanninkielinen nimi

en: Native name
fi: Alkuperäinen nimi

en: Translated
fi: Käännetty

en: Save content type
fi: Tallenna sisällön tyyppi

en: Language neutral
fi: Kielineutraali

en: Add role
fi: Lisää rooli

en: Any
fi: Mikä tahansa

en: Target
fi: Kohde

en: No content available.
fi: Ei sisältöä.

en: All languages
fi: Kaikki kielet

en: Save translation
fi: Tallenna käännös

en: Add language
fi: Lisää kieli

en: Multilingual support
fi: Monikielisyys

en: Contact form
fi: Yhteydenotto

en: Text group
fi: Tekstiryhmä

en: Content translation
fi: Sisällön kääntäminen

en: In queue
fi: Jonossa
