Translation Management (6.x-1.0-beta6) - en to kk translation catalogue (49 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Image !current of !total
kk: !total суреттен !current сурет

en: Next
kk: Келесі

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Email address
kk: Email адресі

en: Type
kk: Тип

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Language
kk: Тіл

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: mail
kk: пошта

en: All
kk: Барлық

en: Configuration saved.
kk: Конфигурация сақталды.

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Published
kk: Жарияланған

en: Code
kk: Коды

en: String
kk: Жазба жолы

en: Filters
kk: Фильтерлері

en: No items selected.
kk: Еш элемент таңдалған жоқ.

en: published
kk: жарияланған

en: Languages
kk: Тілдер

en: %name-from sent an e-mail regarding %category.
kk: %name-from атты қолданушы  %category санатынан электрондық пошта жіберді.

en: Your message has been sent.
kk: Сіздің хабарламаңыз жіберілді.

en: not published
kk: жарияланбаған

en: not sticky
kk: жабыстырылмаған

en: sticky
kk: жабыстырылған

en: not promoted
kk: бастапқы параққа шығарылмаған

en: promoted
kk: бастапқы параққа шығарылған

en: Not translated
kk: Аударылмаған

en: English name
kk: Ағылшынша есім

en: Native name
kk: Туған атауы

en: Save content type
kk: Контент түрін сақтау

en: Language neutral
kk: Тілге қатысы жоқ

en: Add role
kk: Рөл қосу

en: No content available.
kk: Контент жоқ.

en: All languages
kk: Барлық тілдер

en: Add language
kk: Тіл қосу

en: Multilingual support
kk: Көптілдікті қолдау

en: Contact form
kk: Контакт формасы

en: Text group
kk: Мәтін тобы

en: Content translation
kk: Контент аудармасы
