Translation Management (6.x-1.0-beta7) - en to ky translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ky: Конфигурацияны сактоо

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Language
ky: Тил

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Password
ky: Сырсөз

en: edit
ky: түзөт

en: Save
ky: Сактоо

en: Languages
ky: Тилдер

en: Add language
ky: Тил кошуу
