Translation Management (6.x-1.0-beta7) - en to lv translation catalogue (63 entries)

en: Title
lv: Virsraksts

en: Image !current of !total
lv: Foto !current no !total

en: Next
lv: Tālāk

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Type
lv: Veids

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Language
lv: Valoda

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Password
lv: Parole

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: rediģēt

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Save
lv: Saglabāt

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: View
lv: Skats

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: mail
lv: pasts

en: All
lv: Visi

en: Configuration saved.
lv: Konfigurācija saglabāta.

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Published
lv: Publicēts

en: Code
lv: Kods

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: String
lv: Simbolu rinda

en: Filters
lv: Filtri

en: Close
lv: Aizvērt

en: Word count
lv: Vārdu skaits

en: Show
lv: Rādīt

en: No items selected.
lv: Neviens elements nav izvēlēts.

en: published
lv: publicēts

en: Languages
lv: Valodas

en: %name-from sent an e-mail regarding %category.
lv: %name-from nosūtīja e-vēstuli attiecībā uz %category.

en: Your message has been sent.
lv: Jūsu vēstule nosūtīta.

en: not published
lv: nepublicēts

en: not sticky
lv: nav lipīgs

en: sticky
lv: lipīgs

en: not promoted
lv: nav izvirzīts

en: promoted
lv: izvirzīts

en: Not translated
lv: Nav tulkojuma

en: English name
lv: Nosaukums angliski

en: Native name
lv: Nosaukums lokālajā valodā

en: Translated
lv: Pārtulkots

en: Next >
lv: Tālāk >

en: < Prev
lv: < Atpakaļ

en: or Esc Key
lv: vai Esc pogu

en: Next / Close on last
lv: Tālāk / Aizvērt pie pēdējā

en: Save content type
lv: Saglabāt satura tipu

en: Language neutral
lv: Neitrāla valoda

en: Add role
lv: Pievienot lomu

en: Any
lv: Jebkurš

en: No content available.
lv: Nav pieejams nekāds saturs.

en: All languages
lv: Visas valodas

en: Save translation
lv: Saglabāt tulkojumu

en: Add language
lv: Pievienot valodu

en: Multilingual support
lv: Daudzvalodu atbalsts

en: Contact form
lv: Kontaktu forma

en: Text group
lv: Teksta grupa
