Translation Management (6.x-1.0-beta7) - en to sq translation catalogue (47 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Elemino

en: Type
sq: Lloji

en: Cancel
sq: Anullo

en: Language
sq: Gjuha

en: Enabled
sq: Aktiv

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq

en: All
sq: Të gjitha

en: Configuration saved.
sq: Konfigurimi u ruajt.

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: Published
sq: Publikuar

en: Code
sq: Kodi

en: String
sq: Fraza

en: Filters
sq: Filtrat

en: Show
sq: Shfaq

en: No items selected.
sq: Nuk është zgjedhur asnjë element.

en: published
sq: publikuar

en: Languages
sq: Gjuhët

en: %name-from sent an e-mail regarding %category.
sq: %name-from ka dërguar një e-mail në lidhje me %category.

en: Your message has been sent.
sq: Mesazhi juaj u dërgua.

en: not published
sq: pa publikuar

en: not sticky
sq: jo fiks në krye

en: sticky
sq: fiksuar në krye

en: not promoted
sq: jo në faqe të parë

en: promoted
sq: në faqe të parë

en: Not translated
sq: Pa përkthyer

en: English name
sq: Emri në anglisht

en: Native name
sq: Emri vendas

en: Translated
sq: Përkthyer

en: Save content type
sq: Ruaj llojin e përmbajtjes

en: Language neutral
sq: Nuk varet nga gjuha

en: Add role
sq: Shto rolin

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.

en: All languages
sq: Të gjithë gjuhët

en: Add language
sq: Shto gjuhë

en: Multilingual support
sq: Suporti shumëgjuhësh

en: Contact form
sq: Formulari i kontaktit

en: Text group
sq: Grup tekstesh

en: Content translation
sq: Përkthimi i përmbajtjes
