Translation Management (6.x-1.0) - en to mr translation catalogue (29 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Image !current of !total
mr: चित्र !current पैकी !total

en: Next
mr: पुढील

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Email address
mr: ईमेल पत्ता

en: Type
mr: प्रकार

en: Cancel
mr: रद्द

en: Language
mr: भाषा

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Back
mr: मागे

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Node type
mr: धाग्याचा प्रकार

en: mail
mr: मेल

en: All
mr: सर्व

en: To
mr: प्रति:

en: From
mr: कडून

en: Published
mr: प्रकाशीत

en: Please enter your first name
mr: कृपया तुमचा पहिल नाव एंटर करा

en: Languages
mr: भाषा

en: Your message has been sent.
mr: तुमचा संदेश पाठवला गेला

en: English name
mr: इंग्रजी नाव

en: All languages
mr: सर्व भाषा

en: Contact form
mr: संपर्क अर्ज
