Translation Management (6.x-1.1) - en to dz translation catalogue (39 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: View
dz: སྟོན་

en: mail
dz: ཡིག་འཕྲིན།

en: Configuration saved.
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་ནི་འདི་སྲུང་ནུག

en: To
dz: ལུ་

en: From
dz: ལས་

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Code
dz: ཨང་རྟགས།

en: String
dz: ཡིག་རྒྱུན།

en: Filters
dz: ཚགས་མ་ཚུ།

en: Show
dz: སྟོན།

en: No items selected.
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ་སེལ་འཐུ་མ་འབད་བས།

en: published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: %name-from sent an e-mail regarding %category.
dz: %category དོན་ལུ་  གློག་འཕྲིན་གཏང་ལས་ %name

en: Your message has been sent.
dz: ཁྱོད་ཀྱི་འཕྲིན་དོན་འདི་གཏང་ཡོད།

en: not published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་མ་འབད་མི།

en: not sticky
dz: རྩི་ཅན་མེན་མི།

en: sticky
dz: རྩི་ཅན།

en: not promoted
dz: ཡར་བསྐྱེད་མ་འབད་མི།

en: promoted
dz: ཡར་བསྐྱེད་འབད་ཡོདཔ།

en: English name
dz: ཨིང་ལིཤ་མིང་།

en: Translated
dz: སྐད་སྒྱུར་འབད་ནུག

en: Save content type
dz: ནང་དོན་དབྱེ་བ་འདི་སྲུང་

en: Add role
dz: ལས་འགན་ཁ་སྐོང་རྐྱབ་ཡོད།

en: All languages
dz: སྐད་ཡིག་ཚུ་ཆ་མཉམ།

en: Add language
dz: སྐད་ཡིག་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་

en: Contact form
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་ནིའི་འབྲི་ཤོག་
