Translation Management (6.x-1.20) - en to my translation catalogue (35 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Back
my: နောက်သို့

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Core
my: အူကြောင်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Node type
my: Node အမျိုးအစား

en: mail
my: စာပို့ခြင်း

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: From
my: မှ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Word count
my: စာလုံးအရေအတွက်

en: Show
my: ပြပါ

en: published
my: ရေးသားပြီး

en: Languages
my: ဘာသာစကားများ

en: not published
my: ရေးသားဆဲ

en: English name
my: အင်္ဂလိပ်အမည်

en: Native name
my: မိခင်တိုင်းရင်းအမည်

en: All languages
my: ဘာသာစကားအားလုံး

en: Save translation
my: ဘာသာပြန်ကို သိမ်းဆည်းပါ

en: Add language
my: ဘာသာအသစ် ထည့်ရန်

en: Contact form
my: ဆက်သွယ်ရန်ပုံစံ

en: Content translation
my: သတင်းအချက်အလက်များကို ဘာသာပြန်ခြင်း
