Translation Management (6.x-1.21) - en to km translation catalogue (59 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Image !current of !total
km: រូបភាព !current នៃ !total

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Content
km: មាតិកា

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Language
km: ភាសា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Core
km: សំខាន់

en: View
km: មើល

en: mail
km: សំបុត្រ

en: Continue
km: បន្ត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Configuration saved.
km: បានរក្សាទុក​ការកំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Code
km: កូដ

en: String
km: ខ្សែអក្សរ

en: Filters
km: តម្រង

en: Close
km: បិទ

en: Show
km: បង្ហាញ

en: No items selected.
km: គ្មាន​ធាតុ​ដែល​បាន​ជ្រើស ។

en: published
km: បាន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ

en: Languages
km: ភាសា

en: %name-from sent an e-mail regarding %category.
km: %name-from បាន​ផ្ញើ​អ៊ីមែល​ទាក់ទង​នឹង % ប្រភេទ​ ។

en: Your message has been sent.
km: សារ​របស់​អ្នក​​បាន​ផ្ញើ​ហើយ ។​

en: Failed
km: បាន​បរាជ័យ

en: not published
km: មិនផ្សាយ

en: not sticky
km: មិន​បិទ

en: sticky
km: បិទ

en: not promoted
km: មិន​​ផ្សាយ

en: promoted
km: បាន​ផ្សាយ

en: Not translated
km: មិន​បាន​បកប្រែ

en: English name
km: ឈ្មោះ​ជា​ភាសាអង់គ្លេស

en: Native name
km: ឈ្មោះ​ជា​ភាសា​ជាតិ

en: Translated
km: បាន​បក​ប្រែ

en: Blocks
km: ​ប្លុក

en: Save content type
km: រក្សា​ទុក​ប្រភេទ​មាតិកា

en: Language neutral
km: អាព្យាក្រឹត​ភាសា

en: Add role
km: បន្ថែម​តួ​នាទី

en: Any
km: ណា​មួយ

en: Translate
km: បកប្រែ​

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។

en: All languages
km: ភាសា​ទាំងអស់

en: Add language
km: បន្ថែម​ភាសា

en: Multilingual support
km: ការ​គាំទ្រ​ច្រើន​ភាសា

en: Contact form
km: សំណុំ​បែប​បទ​ទំនាក់ទំនង​

en: Text group
km: ក្រុម​អត្ថបទ

en: Content translation
km: ការបកប្រែ​មាតិកា
