Translation Management (6.x-1.21) - en to pa translation catalogue (23 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Continue
pa: ਜਾਰੀ ਰੱਖੋ

en: All
pa: ਸਭ

en: To
pa: ਵੱਲ

en: From
pa: ਵਲੋਂ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Languages
pa: ਭਾਸ਼ਾਵਾਂ

en: Save content type
pa: ਸਮੱਗਰੀ ਟਾਈਪ ਸੰਭਾਲੋ

en: Translate
pa: ਅਨੁਵਾਦ ਕਰੋ

en: All languages
pa: ਸਾਰੀਆਂ ਭਾਸ਼ਾਵਾਂ

en: Add language
pa: ਭਾਸ਼ਾ ਸ਼ਾਮਲ ਕਰੋ

en: Contact form
pa: ਸੰਪਰਕ ਫਾਰਮ
