Translation Management (6.x-1.21) - en to se translation catalogue (27 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Content
se: Sisdoallu

en: Email address
se: Epoasta čujuhus

en: Type
se: Šládja

en: Language
se: Giella

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: All
se: Buot

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Close
se: Gidde

en: Show
se: Čájet

en: published
se: almmuhuvvon

en: Languages
se: Gielat

en: not published
se: ii almmuhuvvon

en: Complete
se: Gárvvis

en: Not translated
se: Ii jorgaluvvon

en: < Prev
se: < ovddit

en: Translate
se: Jorgal

en: In progress
se: Bargamin

en: All languages
se: Buot gielat

en: In Progress
se: Bargamin

en: All documents
se: Buot dokumeanttat

en: Not translated yet
se: Ii vuos jorgaluvvon

en: Send now
se: Sádde dál

en: Not done
se: Ii dahkkon

en: Translation Jobs
se: Jorgalanbarggut

en: List of translation jobs.
se: Jorgalanbargguid listu.
