Translation Management (6.x-1.23) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Title
de: Titel

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: Action
de: Aktion

en: Summary
de: Zämefassig

en: Core
de: Chärn

en: Refresh
de: Aktualisiere

en: Show
de: Aazeige
