Translation Management (6.x-1.23) - en to kn translation catalogue (45 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Email address
kn: ಮಿಂಚಂಚೆ ವಿಳಾಸ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Summary
kn: ಸಾರಾಂಶ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Refresh
kn: ಪುನಶ್ಚೇತನಗೊಳಿಸು

en: Continue
kn: ಮುಂದುವರೆ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: To
kn: ಗೆ

en: From
kn: ಯಿಂದ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Ignore
kn: ಉಪೇಕ್ಷಿಸು

en: String
kn: ಸ್ಟ್ರಿಂಗ್

en: Filters
kn: ಕಡತ(_F)

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Show
kn: ತೋರಿಸು(_w):

en: Languages
kn: ಭಾಷೆಗಳು

en: Failed
kn: ವಿಫಲವಾಗಿದೆ

en: sticky
kn: ಅಂಟಿಸಲಾದ

en: Complete
kn: ಪೂರ್ಣ

en: English name
kn: ಇಂಗ್ಲೀಷ್ ಹೆಸರು

en: Native name
kn: ಸ್ವಭಾವಸಿದ್ದ ಹೆಸರು

en: Blocks
kn: ಇಟ್ಟಿಗೆಗಳು

en: Any
kn: ಯಾವುದಾದರೂ

en: Words
kn: ಪದಗಳು

en: In progress
kn: ಪ್ರಗತಿಯಲ್ಲಿದೆ

en: All languages
kn: ಭಾಷೆಗಳು

en: Add language
kn: ಭಾಷೆ ಸೇರಿಸಿ

en: In Progress
kn: ಪ್ರಗತಿಯಲ್ಲಿದೆ

en: Update display
kn: ಅಪ್ಡೇಟಿನ ಪ್ರದರ್ಶನ

en: All documents
kn: ಎಲ್ಲಾ ದಸ್ತಾವೇಜುಗಳು
