Translation Management (6.x-1.25) - en to cs translation catalogue (71 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Image !current of !total
cs: Obrázek !current z !total

en: Next
cs: Následující

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Content
cs: Obsah

en: Email address
cs: E-mail

en: Type
cs: Typ

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Language
cs: Jazyk

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Action
cs: Akce

en: Password
cs: Heslo

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Back
cs: Zpět

en: Save
cs: Uložit

en: Summary
cs: Souhrn

en: Core
cs: Jádro

en: View
cs: Zobrazit

en: Refresh
cs: Obnovení

en: Node type
cs: Typ uzlu

en: Number of items
cs: Počet položek

en: mail
cs: pošta

en: Continue
cs: Pokračovat

en: All
cs: Vše

en: Configuration saved.
cs: Nastavení uloženo.

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: Published
cs: Vydáno

en: Code
cs: Kód

en: Ignore
cs: Ignorovat

en: First name
cs: Jméno

en: Last name
cs: Příjmení

en: String
cs: Řetězec

en: Filters
cs: Filtry

en: Close
cs: Zavřít

en: Show
cs: Ukázat

en: No items selected.
cs: Žádné položky nevybrány.

en: published
cs: vydáno

en: Languages
cs: Jazyky

en: %name-from sent an e-mail regarding %category.
cs: %name-from poslal e-mail ohledně %category.

en: Your message has been sent.
cs: Vaše zpráva byla odeslána.

en: Unpublished
cs: Nevydáno

en: not published
cs: nevydáno

en: not sticky
cs: nepřilepeno

en: sticky
cs: přilepit

en: not promoted
cs: není na titulní

en: promoted
cs: na titulní

en: Not translated
cs: Nepřeloženo

en: English name
cs: Anglický název

en: Native name
cs: Vlastní název

en: Blocks
cs: Bloky

en: Save content type
cs: Uložit typ obsahu

en: Once an hour
cs: Jednou za hodinu

en: Once a day
cs: Jednou denně

en: Language neutral
cs: Jazykově neutrální

en: Add role
cs: Přidat roli

en: Any
cs: Libovolný

en: Translate
cs: Přeložit

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.

en: All languages
cs: Všechny jazyky

en: Add language
cs: Přidat jazyk

en: Multilingual support
cs: Podpora více jazyků

en: In Progress
cs: Probíhá

en: Contact form
cs: Kontaktní formulář

en: Text group
cs: Skupina textů

en: Content translation
cs: Překlad obsahu

en: project page
cs: stránka projektu

en: Once a week
cs: Jednou týdně
