Translation Management (6.x-1.26) - en to eu translation catalogue (75 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Image !current of !total
eu: !total(e)tik !current irudia

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Type
eu: Mota

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Action
eu: Ekintza

en: Password
eu: Pasahitza

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Back
eu: Itzuli

en: Save
eu: Gorde

en: Summary
eu: Laburpena

en: View
eu: Bista

en: Refresh
eu: Berritu

en: Node type
eu: Nodo mota

en: mail
eu: posta

en: add
eu: gehitu

en: Continue
eu: Jarraitu

en: All
eu: Guztiak

en: Configuration saved.
eu: Konfigurazioa gorde da.

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Published
eu: Argitaratua

en: Code
eu: Kodea

en: Ignore
eu: Entzungor egin

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizenak

en: String
eu: Katea

en: Filters
eu: Iragazkiak

en: Close
eu: Itxi

en: Show
eu: Erakutsi

en: Secret key
eu: Giltza sekretua

en: No items selected.
eu: Ez da elementurik hautatu.

en: published
eu: argitaratuta

en: Languages
eu: Hizkuntzak

en: %name-from sent an e-mail regarding %category.
eu: %name-from-(e)k emaila bidali du %category-(a)ri buruz.

en: Your message has been sent.
eu: Zure mezua bidali da.

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: not published
eu: argitaratu gabe

en: not sticky
eu: ez itsaskorra

en: sticky
eu: itsakorra

en: not promoted
eu: Nabarmendu gabea

en: promoted
eu: Nabarmendua

en: Complete
eu: Eginda

en: Not translated
eu: Itzuli gabe

en: English name
eu: Ingeleraren izena

en: Native name
eu: Jatorrizko izena

en: Translated
eu: Itzulita

en: Blocks
eu: Blokeak

en: Save content type
eu: Eduki mota gorde

en: Once an hour
eu: Orduro

en: Once a day
eu: Egunero

en: Language neutral
eu: Hizkuntza neutroa

en: Add role
eu: Gehitu zeregina

en: Any
eu: Edozein

en: Translate
eu: Itzuli

en: Choose
eu: Hautatu

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.

en: All languages
eu: Hizkuntza denak

en: Save translation
eu: Gorde itzulpena

en: Add language
eu: Gehitu hizkuntza

en: Multilingual support
eu: Hizkuntz-aniztasun sostengua

en: Contact form
eu: Kontaktatzeko formularioa

en: Text group
eu: Testu multzoa

en: Content translation
eu: Edukiaren itzulpena

en: Send now
eu: Bidali orain

en: Once a week
eu: Astean behin

en: Receive notifications
eu: Jakinarazpenak jaso
