Translation Management (6.x-1.26) - en to mg translation catalogue (20 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Next
mg: Manaraka

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Email address
mg: Adiresy mailaka

en: Type
mg: Karazana

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Language
mg: Teny

en: Password
mg: Teny miafina

en: published
mg: azo vakiana

en: not published
mg: tsy azo vakiana

en: not sticky
mg: tsy voapaingotra

en: sticky
mg: voapaingotra

en: not promoted
mg: tsy voasondrotra

en: promoted
mg: voasondrotra

en: Language neutral
mg: Tsy iharana dikan-teny

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.

en: Save translation
mg: Tehirizo ny dika-teny
