Translation Management (6.x-1.26) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: edit
mk: промени

en: Blocks
mk: Блокови

en: Add language
mk: Додавање јазик

en: Contact form
mk: Формулар за контакт
