Translation Management (6.x-1.26) - en to os translation catalogue (18 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Next
os: Дарддæр

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Email address
os: Email адрес

en: Type
os: Тип

en: Cancel
os: Аппар

en: Language
os: Æвзаг

en: Enabled
os: Иу у

en: Action
os: Архайд

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс

en: Summary
os: Иумиагæй

en: Core
os: Астæумагъз

en: View
os: Фенд

en: Refresh
os: Сног кæн
