Translation Management (6.x-1.26) - en to sl translation catalogue (59 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Image !current of !total
sl: Slika !current od !total

en: Next
sl: Naslednja

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: Email address
sl: E-naslov

en: Type
sl: Tip

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Language
sl: Jezik

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Action
sl: Akcija

en: Password
sl: Geslo

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani

en: Summary
sl: Povzetek

en: Core
sl: Jedro

en: View
sl: Prikaži

en: Refresh
sl: Osveži

en: mail
sl: pošta

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: All
sl: Vsi

en: Configuration saved.
sl: Nastavitve shranjene.

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Published
sl: Objavljeno

en: Code
sl: Koda

en: String
sl: Niz

en: Filters
sl: Filtri

en: Close
sl: Zapri

en: Show
sl: Prikaži

en: No items selected.
sl: Izbrali niste nobenega elementa.

en: published
sl: objavljeno

en: Languages
sl: Jeziki

en: %name-from sent an e-mail regarding %category.
sl: %name-from je poslal e-pošto %name-to.

en: Your message has been sent.
sl: Vaše sporočilo je bilo poslano.

en: not published
sl: ni objavljeno

en: not sticky
sl: ni na vrhu

en: sticky
sl: na vrhu

en: not promoted
sl: ni prikazano na prvi strani

en: promoted
sl: prikazano na prvi strani

en: Not translated
sl: Ni prevedeno

en: English name
sl: Angleško ime

en: Native name
sl: Domače ime

en: Blocks
sl: Bloki

en: Save content type
sl: Shrani tip vsebine

en: Language neutral
sl: Nevtralen jezik

en: Add role
sl: Dodaj vlogo

en: Any
sl: Katerokoli

en: Translate
sl: Prevodi

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.

en: All languages
sl: Vsi jeziki

en: Add language
sl: Dodaj jezik

en: Multilingual support
sl: Večjezična podpora

en: Contact form
sl: Obrazec za kontakt

en: Text group
sl: Tekstovna skupina

en: Content translation
sl: Prevod vsebine
