Translation Management (6.x-1.27) - en to ht translation catalogue (12 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Email address
ht: Adrès imel

en: Type
ht: Tip

en: Language
ht: Lang

en: Enabled
ht: Aktif

en: Password
ht: Mo pas

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: All
ht: Tout

en: Languages
ht: Lang

en: Your message has been sent.
ht: Mesaj ou a ale

en: Contact form
ht: Fòmilè kontak
