Translation Management (6.x-1.28) - en to be translation catalogue (65 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Image !current of !total
be: Малюнак !current з !total

en: Next
be: Наступны

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Email address
be: Email адрас

en: Type
be: Тып

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Language
be: Мова

en: Enabled
be: Уключана

en: Action
be: Дзеянне

en: Password
be: Пароль

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Back
be: Назад

en: Save
be: Захаваць

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Core
be: Ядро

en: View
be: Праглядзець

en: Refresh
be: Перазагрузіць

en: mail
be: пошта

en: add
be: дадаць

en: Continue
be: Працягнуць

en: All
be: Усе

en: Configuration saved.
be: Налады захованыя

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Published
be: Апублікавана

en: Code
be: Код

en: Ignore
be: Ігнараваць

en: String
be: Радок

en: Filters
be: Фільтры

en: Show
be: Паказаць

en: Secret key
be: Сакрэтны ключ

en: No items selected.
be: Не выбрана ніякіх элементаў.

en: published
be: апублікавана

en: Languages
be: Мовы

en: %name-from sent an e-mail regarding %category.
be: Карыстальнік %name-from даслаў e-mail датычна %category.

en: Your message has been sent.
be: Вашае паведамленне дасланае.

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: not published
be: не апублікавана

en: not sticky
be: не прымацавана

en: sticky
be: прымацавана

en: not promoted
be: не прапанавана

en: promoted
be: прапанавана

en: Not translated
be: Не перакладзена

en: English name
be: Ангельскае імя

en: Native name
be: Роднае імя

en: Translated
be: Перакладзеныя

en: Blocks
be: Блокі

en: Save content type
be: Захаваць тып змесціва

en: Language neutral
be: Нейтральная мова

en: Add role
be: Дадаць ролю

en: Any
be: Любы

en: Translate
be: Перакласці

en: Settings saved.
be: Налады захаваны

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.

en: All languages
be: Усе мовы

en: Add language
be: Дадаць мову

en: Multilingual support
be: Шматмоўная падтрымка

en: Contact form
be: Форма кантакту

en: Text group
be: Група тэкста

en: Content translation
be: Пераклад змесціва
