Translation Management (6.x-1.28) - en to ga translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Email address
ga: Seoladh Ríomhphoist

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Language
ga: Teanga

en: Password
ga: Pasfhocal

en: View
ga: Féach ar

en: Continue
ga: Lean ar aghaidh

en: First name
ga: Ainm

en: Last name
ga: Sloinne

en: Complete
ga: Déanta
