Translation Management (6.x-1.28) - en to oc translation catalogue (66 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Next
oc: Seguent

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Content
oc: Contengut

en: Email address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Type
oc: Tipe

en: Cancel
oc: Anullar

en: Language
oc: Lenga

en: Enabled
oc: Activat

en: Action
oc: Accion

en: Password
oc: Senhal

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Back
oc: Precedent

en: Save
oc: Enregistrar

en: Summary
oc: Resumit

en: Core
oc: Còr

en: View
oc: Veire

en: Refresh
oc: Refresca

en: Node type
oc: Tipe de nosèl

en: mail
oc: corrièr electronic

en: add
oc: apondre

en: Continue
oc: Contunhar

en: All
oc: Tot

en: Configuration saved.
oc: Configuracion enregistrada.

en: To
oc: A

en: From
oc: De

en: Published
oc: Publicat

en: Code
oc: Còde

en: String
oc: Cadena de caractèrs

en: Filters
oc: Filtres

en: Close
oc: Tampar

en: Show
oc: Afichar

en: Secret key
oc: Clau secreta

en: No items selected.
oc: Cap d'element pas seleccionat.

en: published
oc: publicat

en: Languages
oc: Lengas

en: %name-from sent an e-mail regarding %category.
oc: %name-from a mandat un corrièr electronic a prepaus de %category.

en: Your message has been sent.
oc: Vòstre messatge es estat mandat.

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: not published
oc: pas publicat

en: not sticky
oc: pas espingolat

en: sticky
oc: espingolat

en: not promoted
oc: pas promolgut

en: promoted
oc: promolgut

en: Not translated
oc: Pas traduit

en: English name
oc: Nom anglés

en: Native name
oc: Nom natiu

en: Translated
oc: Traduch

en: Blocks
oc: Blòts

en: Save content type
oc: Enregistrar lo tipe de contengut

en: Language neutral
oc: Independent de la lenga

en: Add role
oc: Apondre un ròtle

en: Any
oc: Qual que siá

en: Translate
oc: Traduire

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.

en: All languages
oc: Totas las lengas

en: Save translation
oc: Enregistrar la traduccion

en: Add language
oc: Apondre una lenga

en: Multilingual support
oc: Gestion multilingüa

en: Menu translation
oc: Traduccion de menú

en: Contact form
oc: Formulari de contact

en: Text group
oc: Gropes de tèxte

en: Content translation
oc: Traduccion del contengut
