Translation Management (6.x-1.28) - en to si translation catalogue (23 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Image !current of !total
si: !total යෙන් !current වැනි රූපය

en: Next
si: ඊලඟ

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Email address
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Type
si: වර්ගය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Language
si: භාෂාව

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Password
si: මුරපදය

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: mail
si: ලියුම

en: Continue
si: පෙරට යන්න

en: All
si: සියල්ල

en: Configuration saved.
si: සැකසුම් සුරකින ලදී.

en: Languages
si: භාෂා

en: English name
si: ඉංග්‍රීසි නම

en: Save translation
si: පරිවර්තණය සුරකින්න

en: Add language
si: භාෂාවක් ඇතුල් කරන්න
