Translation Management (6.x-1.29) - en to ps translation catalogue (29 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Next
ps: بل

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Language
ps: ژبه

en: Action
ps: چار

en: Password
ps: پټ توری

en: Name
ps: نوم

en: Summary
ps: لنډیز

en: View
ps: ليد

en: Refresh
ps: تاندول

en: Continue
ps: دوام

en: All
ps: ټول

en: To
ps: ته

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Filter by
ps: چاڼ پر

en: Ignore
ps: ناګارل

en: Filters
ps: چاڼونه

en: Close
ps: تړل

en: Show
ps: ښوول

en: published
ps: خپاره شوي

en: Blocks
ps: غونډونه

en: Add role
ps: دنده (رول) زیاتول

en: Any
ps: هر

en: Save translation
ps: ژباړه خوندي کول

en: Add language
ps: ژبه زیاتول
