Translation Management (6.x-1.30) - en to bo translation catalogue (62 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Image !current of !total
bo: རི་མོ་ !totalཡི་!current

en: Next
bo: འོག་མ

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Email address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང

en: Type
bo: རིགས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Core
bo: ནང་སྙིང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Refresh
bo: གསར་འདོན

en: Node type
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་རིགས

en: mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: Content Types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས།

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: All
bo: ཡོངས

en: Configuration saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: String
bo: ཡིག་ཕྲེང

en: Filters
bo: ཚག་རྒྱག་བྱེད།

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Show
bo: སྟོན

en: No items selected.
bo: བདམས་ཟིན་པའི་ནང་ཚན་མེད།

en: published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Languages
bo: སྐད་རིགས

en: Your message has been sent.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན་བཏང་ཟིན།

en: not published
bo: སྤེལ་མེད་པ

en: not sticky
bo: འགོ་ལ་སྦྱར་མེད་པ

en: sticky
bo: འགོ་ལ་སྦྱར་བ

en: not promoted
bo: འོས་སྦྱོར་བྱས་མེད་པ

en: promoted
bo: འོས་སྦྱོར་བྱས་ཟིན་པ

en: Not translated
bo: ཡིག་སྒྱུར་བྱས་མེད

en: English name
bo: དབྱིན་སྐད་ཀྱི་མིང

en: Native name
bo: རང་སྐད་ཀྱི་མིང

en: Translated
bo: ལོ་ཙྰ་བྱས་ཚར།

en: Blocks
bo: ལྷུ་ལག

en: Save content type
bo: ནང་དོན་རིགས་ཉར་ཚགས

en: Language neutral
bo: སྐད་རིགས་ལ་དབྱེ་བ་མི་བྱེད་པ

en: Add role
bo: འགན་ནུས་ཁ་སྣོན

en: Any
bo: གང་རུང

en: Translate
bo: ཡིག་བསྒྱུར་བྱེད

en: No content available.
bo: ནང་དོན་མེད།

en: All languages
bo: སྐད་རིགས་ཡོངས

en: Save translation
bo: ལོ་ཙྰ་ཉར་ཚགས།

en: Add language
bo: སྐད་རིགས་ཁ་སྣོན

en: Multilingual support
bo: སྐད་རིགས་སྣ་མང་རྒྱབ་སྐྱོར

en: Contact form
bo: འབྲེལ་གཏུག་རེའུ་མིག

en: Text group
bo: ཡིག་གེ་སྡེ་ཚན

en: Content translation
bo: ནང་དོན་ཡིག་སྒྱུར
