Translation Management (6.x-1.30) - en to gu translation catalogue (34 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Image !current of !total
gu: ચિત્ર !total માથી !current

en: Next
gu: આગળ

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Email address
gu: ઈ-મેઈલ સરનામુ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Language
gu: ભાષા

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: View
gu: જુઓ

en: Content Types
gu: વિષયાર્થ ના પ્રકારો

en: Continue
gu: ચાલુ રાખો

en: All
gu: બધા

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Ignore
gu: અવગણો

en: String
gu: સ્ટ્રીંગ

en: Close
gu: બંધ

en: Show
gu: પ્રદર્શિત કરો

en: Languages
gu: ભાષાઓ

en: Failed
gu: નિષ્ફળ થયું

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત

en: Not translated
gu: અનુવાદીત નથી

en: English name
gu: અંગ્રેજી નામ

en: Any
gu: કોઈપણ

en: Translate
gu: ભાષાંતર

en: Save translation
gu: ભાષાંતર સાચવો
