Translation Management (6.x-1.30) - en to hy translation catalogue (43 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Image !current of !total
hy: Պատկեր !current !total-ից

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Language
hy: Լեզու

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Action
hy: Գործողություն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Back
hy: Հետ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: View
hy: Դիտել

en: Refresh
hy: Թարմացում

en: mail
hy: էլ. փոստ

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Configuration saved.
hy: Կոնֆիգուրացիան պահպանված է:

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Code
hy: Կոդ

en: Ignore
hy: Անտեսել

en: String
hy: Տող

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: No items selected.
hy: Չկան ընտրված տարրեր

en: published
hy: հրատարակված

en: Languages
hy: Լեզուներ

en: not published
hy: չի հրապարակվել

en: Not translated
hy: Չթարգմանված

en: Translated
hy: Թարգմանված

en: Blocks
hy: Բլոկներ

en: Save content type
hy: Բովանդակության տեսակը պահպանել

en: Language neutral
hy: Չեզոք լեզու

en: Translate
hy: Թարգմանել

en: All languages
hy: Բոլոր լեզուները

en: Add language
hy: Ավելացնել լեզու
