Translation Management (6.x-1.30) - en to mn translation catalogue (39 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Image !current of !total
mn: !total зурагны !current дэх зураг

en: Next
mn: Дараах

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: Type
mn: Төрөл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Language
mn: Хэл

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Password
mn: Нууц үг

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: View
mn: Харах

en: mail
mn: захиа

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: All
mn: Бүгд

en: Configuration saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдсан

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Code
mn: Код

en: String
mn: Тэмдэгт

en: published
mn: нийтлэгдсэн

en: Languages
mn: Хэлнүүд

en: not published
mn: нийтлэгдээгүй

en: not promoted
mn: дэвшээгүй

en: promoted
mn: дэвшсэн

en: English name
mn: Англи нэр

en: Blocks
mn: Хавтангууд

en: Save content type
mn: Агуулгын төрлийг хадгалах

en: Language neutral
mn: Хэлний тохиргооноос үл хамаарах

en: Translate
mn: Орчуулах

en: All languages
mn: Бүх хэлнүүд

en: Add language
mn: Хэл нэмэх

en: Text group
mn: Текстийн бүлэг

en: Content translation
mn: Агуулга орчуулах
