Translation Management (6.x-1.30) - en to sr translation catalogue (30 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Next
sr: Следећи

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Language
sr: Језик

en: Enabled
sr: Укључено

en: Action
sr: Акција

en: Password
sr: Лозинка

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: Configuration saved.
sr: Конфигурација је снимљена.

en: Code
sr: Кôд

en: Ignore
sr: Игнориши

en: String
sr: Стринг

en: Languages
sr: Језици

en: Your message has been sent.
sr: Ваша порука је послата.

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Complete
sr: Успешно завршена поруџбина

en: English name
sr: Енглески назив

en: Native name
sr: Оригинални назив

en: All languages
sr: Сви језици

en: Add language
sr: Додај језик

en: Text group
sr: Група текстова
