Translation Management (6.x-1.31) - en to am translation catalogue (38 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Next
am: ቀጣይ

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Content
am: ይዞታ

en: Email address
am: የኢሜል አድራሻ

en: Type
am: ዓይነት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Action
am: እርምጃ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: View
am: ትይታ

en: Published
am: የታተመ

en: Code
am: ኮድ

en: Ignore
am: ችላ በል

en: String
am: ሕብረቁምፊ

en: Filters
am: ማጣሪያዎች

en: Close
am: ዝጋ

en: published
am: የታተመ

en: Languages
am: ቋንቋዎች

en: not published
am: ያልታተመ

en: not promoted
am: ያልተሸጋገረ

en: promoted
am: የተሸጋገረ

en: English name
am: የእንግሊዘኛ ስም

en: Native name
am: የቀዬ ስም

en: Translated
am: የተተረጎመ

en: Blocks
am: ጥምረቶች

en: Add role
am: ሚና ጨምር

en: Translate
am: ተርጉም

en: All languages
am: ሁሉም ቋንቋዎች

en: Save translation
am: ትርጉሙን አስቀምጥ

en: Add language
am: ቋንቋ ጨምር

en: Text group
am: የጽሑፍ ቡድን
