Translation Management (6.x-1.31) - en to az translation catalogue (51 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Language
az: Dil

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Password
az: Parol

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Back
az: Geri

en: Save
az: Saxla

en: Summary
az: Xülasə

en: Core
az: Nüvə

en: View
az: Görünüş

en: Refresh
az: Yenilə

en: Node type
az: Nod tipi

en: mail
az: poçt

en: Continue
az: Davam et

en: All
az: Hammısı

en: Configuration saved.
az: Konfiqurasiya yadda saxlandı.

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Filter by
az: Filtirləyin

en: Ignore
az: İqnor et

en: String
az: Mətn

en: Filters
az: Filtrlər

en: Close
az: Bağlı

en: Show
az: Göstər

en: No items selected.
az: Element seçilməyib.

en: published
az: nəşr edilmişdir

en: Languages
az: Dillər

en: Your message has been sent.
az: Mesajınız göndərildi.

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: not published
az: nəşr olunmayıb

en: Not translated
az: Tərcümə edilməyib

en: Blocks
az: Bloklar

en: Add role
az: Rol əlavə edin

en: Translate
az: Tərcümə etmək

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.

en: Save translation
az: Tərcüməni yadda saxla

en: Add language
az: Dil əlavə edin

en: Contact form
az: Əlaqə Forması

en: Content Translation
az: Məzmun Tərcüməsi

en: Translation needs update
az: Tərcümə yeniləməyə ehtiyac duyur
