Translation Management (6.x-1.31) - en to br translation catalogue (11 entries)

en: Title
br: Titl

en: Next
br: Da heul

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Email address
br: Chomlec'h postel

en: Password
br: Ger-tremen

en: View
br: Gwel

en: Continue
br: Kenderc'hel

en: Ignore
br: Dianaout

en: String
br: Chadenn arouezennoù
