Translation Management (6.x-1.31) - en to eo translation catalogue (56 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Image !current of !total
eo: Bildo !current de !total

en: Next
eo: Sekva

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Language
eo: Lingvo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Action
eo: Ago

en: Password
eo: Pasvorto

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Save
eo: Konservu

en: View
eo: Vidu

en: Refresh
eo: Renovigu

en: mail
eo: poŝto

en: add
eo: Aldonu

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: All
eo: Ĉiuj

en: Configuration saved.
eo: Agordoj konservitaj.

en: To
eo: Al

en: From
eo: De

en: Published
eo: Publikigita

en: Code
eo: Kodo

en: Ignore
eo: Ignoru

en: String
eo: Signovico

en: Filters
eo: Filtroj

en: Show
eo: Montru

en: No items selected.
eo: Neniu ero elektita.

en: published
eo: publikigita

en: Languages
eo: Lingvoj

en: %name-from sent an e-mail regarding %category.
eo: %name-from sendis retpoŝton pri %category.

en: Your message has been sent.
eo: Via mesaĝo estas sendita.

en: not published
eo: ne publikigita

en: not sticky
eo: ne listita supre

en: sticky
eo: listita supre

en: not promoted
eo: ne pligravigita

en: promoted
eo: pligravigita

en: Not translated
eo: Netradukita

en: English name
eo: Angla nomo

en: Native name
eo: Indiĝena nomo

en: Translated
eo: Tradukita

en: Blocks
eo: Blokoj

en: Save content type
eo: Konservu enhavspecon

en: Language neutral
eo: Lingve neŭtrala

en: Add role
eo: Aldonu rolon

en: Translate
eo: Traduku

en: All languages
eo: Ĉiuj lingvoj

en: Add language
eo: Aldoni lingvon

en: Multilingual support
eo: Multelingva subteno

en: Contact form
eo: Kontakta formularo

en: Text group
eo: Teksta grupo

en: Content translation
eo: Traduko de enhavo
