Translation Management (6.x-1.31) - en to gl translation catalogue (78 entries)

en: Title
gl: Título

en: Image !current of !total
gl: Imaxe !current de !total

en: Next
gl: Seguinte

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Type
gl: Tipo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Language
gl: Idioma

en: Enabled
gl: Activado

en: Action
gl: Acción

en: Password
gl: Contrasinal

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Back
gl: Voltar

en: Save
gl: Gardar

en: Summary
gl: Resumo

en: Core
gl: Núcleo

en: View
gl: Ver

en: Refresh
gl: Actualizar

en: Node type
gl: Tipo de nodo

en: mail
gl: correo

en: add
gl: engadir

en: Continue
gl: Continuar

en: All
gl: Todo

en: Configuration saved.
gl: Configuración gardada.

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Published
gl: Publicado

en: Code
gl: Código

en: Filter by
gl: Filtrar por

en: Ignore
gl: Ignorar

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: String
gl: Cadea

en: Filters
gl: Filtros

en: Close
gl: Pechar

en: Word count
gl: Contar palabras

en: Show
gl: Amosar

en: No items selected.
gl: Ningún elemento seleccionado.

en: published
gl: publicado

en: Languages
gl: Idiomas

en: %name-from sent an e-mail regarding %category.
gl: %name-from enviou un correo-e con respecto a %category.

en: Your message has been sent.
gl: A súa mensaxe foi enviada.

en: Failed
gl: Fallo

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: not published
gl: non publicado

en: not sticky
gl: non pegañoso

en: sticky
gl: pegañoso

en: not promoted
gl: non promocionado

en: promoted
gl: promocionado

en: Complete
gl: Completa

en: Not translated
gl: Non traducido

en: English name
gl: Nome en inglés

en: Native name
gl: Nome nativo

en: Translated
gl: Traducido

en: Blocks
gl: Bloques

en: Save content type
gl: Gardar o tipo de contido

en: Language neutral
gl: Idioma neutral

en: Add role
gl: Engadir rol

en: Any
gl: Calquera

en: Translate
gl: Traducir

en: Settings saved.
gl: Axustes gardados.

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: All languages
gl: Todos os idiomas

en: Add language
gl: Engadir un idioma

en: Multilingual support
gl: Soporte para múltiples idiomas

en: Menu translation
gl: Traducción do menú

en: Contact form
gl: Formulario de contacto

en: Text group
gl: Grupo de texto

en: Content translation
gl: Traducción do Contido

en: In queue
gl: Na cola

en: Content Translation
gl: Tradución do Contido

en: Send now
gl: Enviar agora

en: Once a week
gl: Unha vez por semana

en: Reporting
gl: Informes
