Translation Management (6.x-1.31) - en to he translation catalogue (76 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Image !current of !total
he: תמונה !current מתוך !total

en: Next
he: הבא

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: Language
he: שפה

en: Enabled
he: מופעל

en: Action
he: פעולה

en: Password
he: סיסמה

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Back
he: אחורה

en: Save
he: שמירה

en: Summary
he: תקציר

en: Core
he: ליבה

en: View
he: צפיה

en: Refresh
he: ריענון

en: Node type
he: סוג תוכן

en: Number of items
he: מספר פריטים

en: mail
he: דואר

en: Continue
he: להמשיך

en: All
he: הכל

en: Configuration saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: Published
he: מפורסם

en: Code
he: קוד

en: Filter by
he: סינון לפי

en: Ignore
he: התעלמות

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: String
he: מחרוזת

en: Filters
he: מסננים

en: Close
he: סגירה

en: Queued
he: בהמתנה (בתור)

en: Show
he: הצג

en: No items selected.
he: לא נבחרו פריטים.

en: published
he: פורסם

en: Languages
he: שפות

en: %name-from sent an e-mail regarding %category.
he: %name-from שלח דואר אלקטרוני בנושא %category.

en: Your message has been sent.
he: ההודעה שלך נשלחה.

en: Failed
he: נכשל

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: not published
he: לא פורסם

en: not sticky
he: לא דביק

en: sticky
he: דביק

en: not promoted
he: לא קודם

en: promoted
he: קודם

en: Complete
he: השלמה

en: Not translated
he: לא מתורגם

en: English name
he: שם באנגלית

en: Native name
he: שם בשפת מקור

en: Translated
he: מתורגם

en: Blocks
he: בלוקים

en: Save content type
he: שמירת סוג התוכן

en: Language neutral
he: שפה נייטרלית

en: Add role
he: הוספת תפקיד

en: Any
he: הכל

en: Translate
he: תרגום

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.

en: All languages
he: כל השפות

en: Save translation
he: שמירת תרגום

en: Add language
he: הוספת שפה

en: Multilingual support
he: תמיכה רב לשונית

en: Contact form
he: טופס יצירת קשר

en: Text group
he: קבוצת טקסט

en: Content translation
he: תרגום תוכן

en: In queue
he: פריטים ברשימה

en: Content Translation
he: תרגום תכנים

en: Translation needs update
he: התרגום זקוק לעדכון

en: Reporting
he: דיווח
