Translation Management (6.x-1.31) - en to ka translation catalogue (41 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Image !current of !total
ka: სუართი !current - !total დან

en: Next
ka: შემდეგი

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: Type
ka: ტიპი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Language
ka: ენა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Password
ka: პაროლი

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Refresh
ka: განახლება

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: All
ka: ყველა

en: Configuration saved.
ka: კონფიგურაცია დამახსოვრებულია.

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Code
ka: კოდი

en: Filter by
ka: გაფილტვრა

en: Filters
ka: ფილტრები

en: Show
ka: ჩვენება

en: published
ka: გამოქვეყნებული

en: Languages
ka: ენები

en: not published
ka: არ არის გამოქვეყნებული

en: not sticky
ka: არ არის მიმაგრებული

en: sticky
ka: მიმაგრებულია

en: not promoted
ka: არ არის წარმოჩენილი

en: promoted
ka: წარმოჩენილი

en: Not translated
ka: არ არის თარგმნილი

en: English name
ka: სახელი ინგლისურად

en: Translated
ka: თარგმნილი

en: Blocks
ka: ბლოკები

en: Language neutral
ka: ნეიტრალური ენა

en: Add role
ka: როლის დამატება

en: Translate
ka: თარგმნა
