Translation Management (6.x-1.31) - en to nn translation catalogue (48 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Image !current of !total
nn: Bilete !current av !total

en: Next
nn: Neste

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Language
nn: Språk

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Password
nn: Passord

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Back
nn: Attende

en: Save
nn: Lagre

en: Summary
nn: Samandrag

en: View
nn: Sjå på

en: mail
nn: e-post

en: Continue
nn: Hald fram

en: All
nn: Alle

en: Configuration saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: To
nn: Til

en: From
nn: Frå

en: Published
nn: Publisert

en: Code
nn: Kode

en: String
nn: Streng

en: Filters
nn: Filter

en: Close
nn: Lukk

en: published
nn: publisert

en: Languages
nn: Språk

en: %name-from sent an e-mail regarding %category.
nn: %name-from sendte ein e-post vedrørande %category.

en: Your message has been sent.
nn: Meldinga di er sent.

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: not published
nn: ikkje publisert

en: sticky
nn: fast plass på toppen

en: English name
nn: Engelsk navn

en: Native name
nn: Verkeleg namn

en: Translated
nn: Omsett

en: Blocks
nn: Blokkar

en: < Prev
nn: < Forrige

en: Save content type
nn: Lagre innhaldstypen

en: Language neutral
nn: Språknøytral

en: Translate
nn: Omset

en: Choose
nn: Vel

en: All languages
nn: Alle språk

en: Add language
nn: Legg til språk

en: Multilingual support
nn: Fleirspråksstøtte

en: Contact form
nn: Kontaktskjema

en: Text group
nn: Tekstgruppe
