Translation Management (6.x-1.31) - en to or translation catalogue (24 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Next
or: ପର

en: Save configuration
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Language
or: ଭାଷା

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Configuration saved.
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରାଯାଇଛି।

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Code
or: ସଂକେତ

en: String
or: ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡ

en: Filters
or: ଛାଣକ ଗୁଡିକ

en: published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: not published
or: ଅପ୍ରକାଶିତ

en: English name
or: ଇଂରାଜୀ ନାମ

en: Native name
or: ସ୍ଥାନୀୟ ନାମ

en: Save content type
or: ତଥ୍ଯ ପ୍ରକାର ସଂରକ୍ଷଣ

en: All languages
or: ସମସ୍ତ ଭାଷାଗୁଡ଼ିକ

en: Add language
or: ଭାଷା ଯୋଗକରନ୍ତୁ

en: Text group
or: ପାଠ୍ୟ ଶ୍ରେଣୀ
