Translation Management (6.x-1.4) - en to sk translation catalogue (165 entries)

en: Title
sk: Nadpis

en: Image !current of !total
sk: Obrázok !current zo !total

en: Next
sk: Ďalší

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Language
sk: Jazyk

en: Enabled
sk: Povolené

en: Action
sk: Akcia

en: Password
sk: Heslo

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Back
sk: Späť

en: Save
sk: Uložiť

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Core
sk: Jadro

en: View
sk: Zobraziť

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: Node type
sk: Typ uzla

en: mail
sk: pošta

en: add
sk: pridať

en: All
sk: Všetky

en: Configuration saved.
sk: Nastavenie bolo uložené.

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Published
sk: Zverejnené

en: Code
sk: Kód

en: Filter by
sk: Filtrovať podľa

en: Getting started
sk: Pokyny pre začiatočníkov

en: Ignore
sk: Ignorovať

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: String
sk: Reťazec

en: Filters
sk: Filtre

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Show
sk: Zobraziť

en: No items selected.
sk: Žiadne položky neboli vybraté.

en: published
sk: zverejnené

en: Languages
sk: Jazyky

en: %name-from sent an e-mail regarding %category.
sk: %name-from poslal e-mail ohľadom %category.

en: Your message has been sent.
sk: Vaša správa bola odoslaná.

en: Failed
sk: Neúspešné

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: not published
sk: nezverejnené

en: not sticky
sk: neprilepené

en: sticky
sk: prilepiť

en: not promoted
sk: nie je na titulnej

en: promoted
sk: na titulnej

en: Complete
sk: Dokončiť

en: Not translated
sk: Nepreložené

en: Translation options
sk: Voľby prekladu

en: English name
sk: Anglický názov

en: Native name
sk: Pôvodné meno

en: Translated
sk: Preložené

en: Translation in progress
sk: Prebiehajúci preklad

en: Next >
sk: Ďalší >

en: < Prev
sk: < Pred.

en: or Esc Key
sk: alebo kláves Esc

en: Next / Close on last
sk: Nasledujúci / Zatvoriť na poslednom

en: Save content type
sk: Uložiť typ obsahu

en: Language neutral
sk: Nezávislé od jazyka

en: Add role
sk: Pridať kategóriu používateľov

en: Any
sk: Akékoľvek

en: Translate
sk: Preložiť

en: Choose
sk: Vybrať

en: No content available.
sk: Nie je žiadny obsah.

en: Translator
sk: Prekladateľ

en: All languages
sk: Všetky jazyky

en: Save translation
sk: Uložiť preklad

en: Add language
sk: Pridať jazyk

en: Multilingual support
sk: Viacjazyčná podpora

en: Update display
sk: Aktualizovať zobrazenie

en: Contact form
sk: Kontaktný formulár

en: Text group
sk: Skupiny textov

en: Content translation
sk: Preklad obsahu

en: Access settings
sk: Nastavenia prístupu

en: Content type @type has multilingual support enabled
sk: Typ obsahu @type má viacjazyčnú podporu povolenú

en: Not all fields will be sent for translation.<br>The following fields wont be sent for translation<br><ul>
sk: Nie všetky polia budú posielané na preklad. <br />Na preklad nebudú posielané nasledujúce polia<br /><ul>

en: To enable translation of these fields, go to <a href="@link">@type edit</a> and enable it in the Content Translation section
sk: Pre povolenie prekladu týchto polí prejdite na <a href="@link">upraviť @type</a> a povoľte ho v sekcii Preklad obsahu

en: Multilingual support is not enabled for content type @type
sk: Pre typ obsahu @type nie je povolená viacjazyčná podpora

en: To enable multilingual support, go to <a href="@link">@type edit</a> and enable it in the Workflow settings
sk: Pre povolenie viacjazyčnej podpory prejdite na <a href="@link">upraviť @type</a> a povoľte ju v Nastaveniach pracovného toku

en: i18nblocks module enabled
sk: Modul i18blocs je povolený

en: i18n status
sk: Stav i18n

en: This section details status for i18n modules.
sk: Táto sekcia zobrazuje stav modulov i18n.

en: i18ntaxonomy module enabled
sk: Modul i18ntaxonomy je povolený

en: All documents
sk: Všetky dokumenty

en: Not translated or needs updating
sk: Nepreložené alebo potrebná aktualizácia

en: Translate selected documents
sk: Preložiť zvolené dokumenty

en: Translation complete
sk: Dokončený preklad

en: Translation needs update
sk: Preklad vyžaduje aktualizáciu

en: Send now
sk: Odoslať teraz

en: Translate to @lang
sk: Preložiť do @lang

en: Queue for translation
sk: Zaradiť na preklad

en: There are strings queued for translation:
sk: Vyskytujú sa reťazce zaradené na preklad:

en: Checking status...
sk: Overuje sa stav...

en: <b>Automatic Image Replacement</b>
sk: <b>Automatická zámena obrázkov</b>

en: <b>Image Replacement Overrides</b>
sk: <b>Zmena nastavení pre zámenu obrázkov</b>

en: Search nodes and blocks for any images requiring translation:
sk: Prehľadať uzly a bloky na výskyt obrázkov vyžadujúcich preklad:

en: Scan for new images
sk: Vyhľadať nové obrázky

en: Apply image replacement to translated content
sk: Použiť zámenu obrázkov na preložený obsah

en: <b>Automatic Internal Link Replacement</b>
sk: <b>Automatická zámena vnútorných odkazov</b>

en: <b>Automatic External Link Replacement</b>
sk: <b>Automatická zámena vonkajších odkazov</b>

en: <b>Link Replacement Overrides</b>
sk: <b>Zmena nastavení pre zámenu odkazov</b>

en: Search nodes and blocks for any links requiring translation:
sk: Prehľadať uzly a bloky na výskyt akýchkoľvek odkazov vyžadujúcich preklad:

en: Scan for new links
sk: Vyhľadať nové odkazy

en: Apply link replacement to translated content
sk: Použiť zámenu odkazov na preložený obsah

en: <a href="@url">More info</a>
sk: <a href="@url">Viac informácií</a>

en: <a href="@url">Show all documents</a>
sk: <a href="@url">Ukázať všetky dokumenty</a>

en: Translation Complete
sk: Dokončený preklad

en: Translated to
sk: Preložené do

en:  - Use translator
sk:  - Použiť prekladateľa

en: Translated - Status verification required
sk: Preložené - Je potrebné overiť stav

en: Translation Dashboard
sk: Panel prekladov

en: Status Check
sk: Kontrola stavu

en: Image Translation
sk: Preklad pri obrázkoch

en: Link Translation
sk: Preklad pri odkazoch

en: You are translating !info from !origin to !target
sk: Prekladáte !info z(o) !origin do !target

en: This translation is finished
sk: Tento preklad je dokončený

en: Translated content - %s
sk: Preložený obsah - %s

en: Original content - %s:
sk: Pôvodný obsah - %s:

en: edit languages
sk: upraviť jazyky

en: No translation jobs found.
sk: Nenájdené žiadne práce na prekladoch.

en: Translation for !title is complete.
sk: Preklad pre !title je dokončený.

en: Translation jobs for
sk: Práce na prekladoch pre

en: Total in progress from !lang_from to !lang_to: !words_in_progress words in !in_progress job!plural.
sk: Celkovo rozpracovaných od !lang_from do !lang_to: !words_in_progress slov v !in_progress prácach.

en: Total complete from !lang_from to !lang_to: !words_complete words in !complete job!plural.
sk: Celkovo hotových od !lang_from do !lang_to: !words_complete slov v !complete prácach.

en: Add translator
sk: Pridať prekladateľa

en: Translation Jobs
sk: Práce na prekladoch

en: List of translation jobs.
sk: Zoznam prác na prekladoch.

en: View translators and manage their languages.
sk: Zobraziť prekladateľov a spravovať ich jazyky.

en: Translation Editor
sk: Editor prekladu

en: Manage all translation tasks
sk: Spravovať všetky prekladateľské úlohy

en: With status
sk: So stavom

en: Show advanced filters
sk: Zobraziť rozšírené filtre

en: Hide advanced filters
sk: Skryť rozšírené filtre

en: Show status keys
sk: Zobraziť legendu stavov

en: Hide status keys
sk: Skryť legendu stavov

en: Translation Management
sk: Správa prekladov

en: Stop being the translator for this document
sk: Prestávam byť prekladateľom pre tento dokument

en: This job is currently assigned to you
sk: Táto práca je momentálne pridelená vám

en: Translation of this document is complete
sk: Preklad tohoto dokumentu je dokončený

en: Translation Settings
sk: Nastavenia prekladu

en: Manage translation settings
sk: Spravovať nastavenia prekladu

en: From language
sk: Z jazyka

en: Manage translators
sk: Spravovať prekladateľov

en: Manage Translators
sk: Spravovať prekladateľov

en: Queue selected strings for translation
sk: Zaradiť zvolené reťazce na preklad

en: There are !count strings queued for translation.<br />!linkGo to the translation dashboard to send to translation</a>
sk: !count reťazcov je zaradených na preklad.<br />!linkPrejdite na panel prekladov, aby ste ich mohli odoslať na preloženie.

en: String group -
sk: Skupina reťazcov -

en: Queued strings
sk: Zaradené reťazce

en: Strings queued for translation
sk: Reťazce zaradené na preklad

en: Queued strings !d
sk: Zaradené reťazce !d

en: Translation Notifications
sk: Upozornenia na preklady

en: Manage translation notifications
sk: Spravovať upozornenia na preklady

en: <a href="@url">Add translators</a>
sk: <a href="@url">Pridať prekladateľov</a>

en: Checks Drupal's multilingual system, reports possible problems and suggests solutions
sk: Kontroluje viacjazyčný systém Drupalu, hlási možné problémy a odporúča riešenia

en: About managing translators
sk: O spravovaní prekladateľov

en: <h4>Sponsored by !link_open ICanLocalize !link_close</h4> Experts in Drupal translation
sk: <h4>Sponzorované tímom !link_open ICanLocalize !link_close</h4>Odborníci v prekladaní Drupalu.

en: To language
sk: Do jazyka

en: Select translation service
sk: Zvoliť prekladateľskú službu

en: Your own translators
sk: Vaši vlastní prekladatelia
