Translation Management (6.x-1.6) - en to ast translation catalogue (33 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Content
ast: Conteníu

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: Type
ast: Triba

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Language
ast: Llingua

en: Enabled
ast: Activáu

en: Password
ast: Clave

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Save
ast: Guardar

en: Summary
ast: Resume

en: Core
ast: Motor

en: View
ast: Vista

en: mail
ast: corréu

en: All
ast: Too

en: Configuration saved.
ast: Guardóse la configuración.

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De

en: Published
ast: Espublizáu

en: Code
ast: Códigu

en: String
ast: Cadena

en: Filters
ast: Filtros

en: Close
ast: Zarrar

en: Show
ast: Amosar

en: No items selected.
ast: Nun s'esbilló nengún elementu.

en: published
ast: espublizáu

en: Languages
ast: Llingües

en: Your message has been sent.
ast: Unvióse'l mensax

en: Failed
ast: Falló
