Translation Management (6.x-1.7) - en to af translation catalogue (46 entries)

en: Title
af: Titel

en: Image !current of !total
af: Prent !current van !total

en: Next
af: Volgende

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Email address
af: E-posadres

en: Type
af: Tipe

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Language
af: Taal

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Action
af: Aksie

en: Password
af: Wagwoord

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Back
af: Terug

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: mail
af: e-pos

en: All
af: Alle

en: Configuration saved.
af: Konfigurasie is gestoor.

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Code
af: Kode

en: Show
af: Vertoon

en: No items selected.
af: Geen items geselekteer nie.

en: published
af: gepubliseerd

en: Languages
af: Tale

en: Your message has been sent.
af: Jou boodskap is gestuur.

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: not published
af: nie gepubliseerd

en: not sticky
af: nie-taai

en: sticky
af: taai

en: not promoted
af: nie bevorderd

en: promoted
af: bevorderd

en: Not translated
af: Nie vertaal nie

en: English name
af: Engelse naam

en: Translated
af: Vertaal

en: Add role
af: Voeg rol by.

en: Translate
af: Vertaal

en: All languages
af: Alle tale

en: Add language
af: Voeg taal by

en: Contact form
af: Kontak-vorm

en: Text group
af: Teksgroep

en: Translate to these languages
af: Vertaal na hierdie tale
