Translation Management (6.x-1.7) - en to bs translation catalogue (34 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Next
bs: Sljedeći

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Language
bs: Jezik

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Password
bs: Lozinka

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmjeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: Node type
bs: Tip noda

en: All
bs: Sve

en: Published
bs: Objavljeno

en: Code
bs: Kod

en: Filters
bs: Filteri

en: No items selected.
bs: Nijedna stavka nije odabrana.

en: published
bs: objavljen

en: Languages
bs: Jezici

en: not published
bs: nije objavljen

en: not sticky
bs: nije zalijepljen

en: sticky
bs: zalijepljen

en: not promoted
bs: nije promoviran

en: promoted
bs: promoviran

en: Not translated
bs: Nije prevedeno

en: Save content type
bs: Sačuvaj tip sadržaja

en: Language neutral
bs: Neutralan jezik

en: Translate
bs: Prevedi

en: All languages
bs: Svi jezici

en: Add language
bs: Dodaj jezik

en: Content translation
bs: Prevod sadržaja
