Translation Management (6.x-1.8) - en to ne translation catalogue (21 entries)

en: Title
ne: शिर्षक

en: Next
ne: अर्को

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुस

en: Language
ne: भाषा

en: Enabled
ne: सक्रिय

en: Password
ne: गोप्यशब्द

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: Save
ne: बचत गर्नुस

en: View
ne: दृश्य

en: mail
ne: पत्र

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: Language neutral
ne: भाषा निरपेक्ष

en: All languages
ne: सबै भाषाहरू

en: Add language
ne: भाषा थप्नुस

en: Content translation
ne: विषयवस्तु अनुवाद
