Translation Management (6.x-1.9) - en to ku translation catalogue (56 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Image !current of !total
ku: وێنە !current لە سەرجەمی !total

en: Next
ku: دواتر

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Email address
ku: ئیمێل

en: Type
ku: جۆر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Language
ku: زمان

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Action
ku: کردار

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Summary
ku: کورتە

en: Core
ku: ناوکە

en: View
ku: پیشاندان

en: Refresh
ku: نوێکردنەوە

en: mail
ku: ئیمێل

en: All
ku: هەموو

en: Configuration saved.
ku: شێوەپێدان پاشەکەوت کرا.

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Code
ku: کۆد

en: String
ku: ڕیزبەند

en: Filters
ku: پاڵێوەرەکان

en: Show
ku: پیشانبدە

en: No items selected.
ku: هیچ بڕگه‌یه‌ک هەڵنەبژێرراوە.

en: published
ku: بڵاو کرایه‌وه‌

en: Languages
ku: زمانەکان

en: Your message has been sent.
ku: په‌یامه‌که‌ت نێردرا.

en: not published
ku: بڵاو نه‌کرایه‌وه‌

en: not sticky
ku: چەسپ نەکراو

en: sticky
ku: چەسپ کراو

en: Not translated
ku: وەرنەگێڕراوە

en: English name
ku: ناوی ئینگلیزی

en: Native name
ku: ناوی ڕه‌سه‌ن

en: Translated
ku: وەگێردراوە

en: Save content type
ku: جۆری ناوه‌ڕۆک پاشه‌که‌وت بکه‌

en: Language neutral
ku: زمانی بێلایەن

en: Add role
ku: ڕۆڵێکی نوێ زیادبکە

en: Any
ku: هەر کام

en: Translate
ku: وەرگێڕان

en: Choose
ku: هەڵبژێرە

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.

en: All languages
ku: هه‌موو زمانه‌کان

en: Save translation
ku: پاشەکەوتکردنی وەرگێڕان

en: Add language
ku: زمان زیاد بکه‌

en: Multilingual support
ku: پشتیوانی فرەزمانی

en: Contact form
ku: فۆرمی پەیوەندی

en: Text group
ku: گرووپی نوسین

en: Content translation
ku: وەگێڕانی ناوەڕۆک
