Translation Management (6.x-1.9) - en to sv translation catalogue (75 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Image !current of !total
sv: Bild !current av !total

en: Next
sv: Nästa

en: Save configuration
sv: Spara inställningar

en: Delete
sv: Radera

en: Content
sv: Innehåll

en: Email address
sv: E-postadress

en: Type
sv: Typ

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Language
sv: Språk

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Action
sv: Åtgärd

en: Password
sv: Lösenord

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Back
sv: Tillbaka

en: Save
sv: Spara

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Core
sv: Kärna

en: View
sv: Visa

en: Refresh
sv: Uppdatera

en: Node type
sv: Typ av nod

en: mail
sv: e-post

en: add
sv: lägg till

en: All
sv: Alla

en: Configuration saved.
sv: Inställningarna sparades.

en: To
sv: Till

en: From
sv: Från

en: Published
sv: Publicerad

en: Code
sv: Kod

en: Ignore
sv: Ignorera

en: First name
sv: Förnamn

en: Last name
sv: Efternamn

en: String
sv: Sträng

en: Filters
sv: Filtrering

en: Close
sv: Stäng

en: Word count
sv: Antal ord

en: Show
sv: Visa

en: No items selected.
sv: Inga inlägg valda.

en: published
sv: publicerad

en: Languages
sv: Språk

en: Project name
sv: Namn på projekt

en: %name-from sent an e-mail regarding %category.
sv: %name-from skickade ett e-postmeddelande angående %category.

en: Your message has been sent.
sv: Ditt meddelande har skickats.

en: Failed
sv: Misslyckades

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: not published
sv: ej publicerad

en: not sticky
sv: inte överst i listor

en: sticky
sv: överst i listor

en: not promoted
sv: visas inte på startsidan

en: promoted
sv: visas på startsidan

en: Not translated
sv: Ej översatt

en: English name
sv: Engelskt namn

en: Native name
sv: Lokalt namn

en: Translated
sv: Översatt

en: Save content type
sv: Spara innehållstyp

en: Once an hour
sv: En gång i timmen

en: Once a day
sv: Varje dag

en: Language neutral
sv: Språkneutral

en: Add role
sv: Lägg till roll

en: Any
sv: Alla

en: Translate
sv: Översätt

en: Choose
sv: Välj

en: No content available.
sv: Inget innehåll tillgängligt.

en: All languages
sv: Alla språk

en: Save translation
sv: Spara översättning

en: Add language
sv: Lägg till språk

en: Multilingual support
sv: Stöd för flera språk

en: In Progress
sv: Pågående

en: Contact form
sv: Kontaktformulär

en: Text group
sv: Textgrupp

en: Content translation
sv: Översättning av innehåll

en: Accesskey
sv: Åtkomstnyckel

en: Once a week
sv: En gång i veckan

en: Chat with translator
sv: Chatta med översättare
