Translation Overview (6.x-1.4) - en to he translation catalogue (28 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Type
he: סוג

en: Language
he: שפה

en: Reset
he: איתחול

en: category
he: קטגוריה

en: type
he: סוג

en: Promoted
he: מקודם

en: status
he: מצב

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Published
he: מפורסם

en: Filter
he: סינון

en: Refine
he: מיקוד

en: Undo
he: ביטול

en: Not published
he: לא מפורסם

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Sticky
he: דביק

en: Complete
he: השלמה

en: Translated
he: מתורגם

en: Show only items where
he: הצגת פריטים רק כאשר

en: Not promoted
he: לא מקודם

en: Not sticky
he: לא דביק

en: Up to date translation
he: תרגום מעודכן

en: Outdated translation
he: תרגום מיושן

en: <em>and</em> where <strong>%a</strong> is <strong>%b</strong>
he: <em>and</em> כטשר <strong>%a</strong> הוא <strong>%b</strong>

en: <strong>%a</strong> is <strong>%b</strong>
he: <strong>%a</strong> הוא <strong>%b</strong>

en: Untranslated
he: לא מתורגם
