Translation Overview (6.x-1.4) - en to fi translation catalogue (30 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Type
fi: Tyyppi

en: Language
fi: Kieli

en: View original
fi: Katso alkuperäistä

en: Reset
fi: Palauta

en: category
fi: kategoria

en: type
fi: tyyppi

en: Promoted
fi: Nostettu

en: status
fi: tila

en: Created
fi: Luotu

en: All
fi: Kaikki

en: Published
fi: Julkaistu

en: Filter
fi: Suodatus

en: Original
fi: Alkuperäinen

en: Refine
fi: Tarkenna

en: Undo
fi: Kumoa

en: Not published
fi: Ei julkaistu

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Sticky
fi: Kiinnitetty

en: Complete
fi: Valmis

en: Translated
fi: Käännetty

en: Show only items where
fi: Näytä ainoastaan kohteet joissa

en: Not promoted
fi: Ei nostettu

en: Not sticky
fi: Ei kiinnitetty

en: Up to date translation
fi: Käännös ajan tasalla

en: Outdated translation
fi: Käännös ei ajan tasalla

en: <em>and</em> where <strong>%a</strong> is <strong>%b</strong>
fi: <em>ja</em> missä <strong>%a</strong> on <strong>%b</strong>

en: <strong>%a</strong> is <strong>%b</strong>
fi: <strong>%a</strong> on <strong>%b</strong>

en: Untranslated
fi: Kääntämättä
