Translation Overview (6.x-1.4) - en to ml translation catalogue (13 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Type
ml: തരം

en: Language
ml: ഭാഷ

en: View original
ml: ഒറിജിനൽ കാണുക

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: category
ml: വിഭാഗം

en: status
ml: സ്ഥിതി

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: Refine
ml: ശുദ്ധിചെയ്ത

en: Undo
ml: പഴയപടിയാക്കുക

en: Not published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിക്കാത്തവ
